mapa strony   |
RSS
SmodCMS

PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

08.07.2020

 Załącznik

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

NAUKA

  1. Michał Kaleta, kl.4 wynik bardzo dobry w konkursie międzynarodowym „Kangur matematyczny” – nauczyciel: mgr inż. Małgorzata Stolarczyk;
  2. Maria Rogaczewska, 5a– wynik bardzo dobry w konkursie międzynarodowym „Kangur matematyczny” - nauczyciel: mgr inż. Małgorzata Stolarczyk;
  3. Urbańczyk Kamil, kl.8  -  wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”- nauczyciel: mgr Beata Kałużna;
  4. Kacper Kowalski, kl.7b  -  wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”- nauczyciel: mgr Beata Kałużna;
  5. Adam Ławniczek, kl.6a  -  wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”- nauczyciel: mgr Beata Kałużna;
  6. Karol Telenga, kl.7a– wynik laureat w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

7.      Wojciech Herczyński, kl.7b– wynik wyróżnienie w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

8.  Konrad Biskup, kl.7a– wynik 17 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO  2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

  1. Anna Konieczko, kl.7a– wynik 21 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

9.   Daria Telenga, kl.7a– wynik 22 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

     10.   Amelia Pędziwiatr, kl.7a– wynik 25 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

     11.  Maciej Żarowski , kl.7a– wynik 25 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

   12. Oliwia Romańczyk, kl.7a– wynik 26 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs   Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

13.   Martyna Grabowska, kl.7a– wynik 27 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

14.    Emilia Krowicka, kl.8– wynik 21 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

15. Karolina Aleksanderek, kl. 8– wynik 22 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs

Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

16. Kamil Urbańczyk, kl. 8– wynik 23 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs

Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

17. Jakub Mielczarek, kl. 8 – wynik 24 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs

Chemiczny „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

18. Daria Kiecka, kl. 8– wynik 26 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

„GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

19. Oliwier Pęciak, kl. 8– wynik 41 miejsce w kraju  w Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  „GALILEO 2020”  ” - nauczyciel: mgr Aleksandra Pęciak;

20.     Cimcioch Maja, kl.5a – wynik zakwalifikowanie się do II etapu w Ogólnopolski

Konkurs  polonistyczny „ Z ortografią na co dzień” – nauczyciel: mgr Katarzyna Urbańczyk;

 

21.  Rogaczewska Maria , kl.5a – wynik zakwalifikowanie się do II etapu w Ogólnopolski

      Konkurs  polonistyczny „ Z ortografią na co dzień” – nauczyciel: mgr Katarzyna Urbańczyk;

 

    22. Kacper Kowalski, kl. 7b – wynik 12 miejsce w  XXV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy  Biblijnej dla klas VI-VIII szkół podstawowych (2019/2020) „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Msze wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” – nauczyciel: ks. Michał Widera;

 

     23. Wojciech Herczynbski, kl. 7a – wynik 18 miejsce w  XXV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Biblijnej dla klas VI-VIII szkół podstawowych (2019/2020) „Ja jestem chlebem życia. Kto do  Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Msze wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” –  nauczyciel: ks. Michał Widera;

 

      24. Maria Herczyńska, kl. 6b – wynik 26 miejsce w  XXV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy  Biblijnej dla klas VI-VIII szkół podstawowych (2019/2020) „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Msze wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” –  nauczyciel: ks. Michał Widera;

 

  25. Baran Bartosz, Biskup Konrad, Cimcioch Krzysztof, Herczyński Wojciech,

Klimczyk Michał, Komor Jakub, Ladra Marcel, Ławniczek Adam, Suszek Błażej, Telenga Karol,  6-7 – wynik  3  miejsce w Turnieju Liturgicznym Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej. Rozgrywki rejonu radomszczańskiego – nauczyciel: ks. Michał Widera

 

 26.  Aleksander Roglewicz, kl 5a - 8 miejsce w województwie łódzkim w konkursie z języka  angielskiego „English Ace” JERSZ Łowcy Talentów, nauczyciel: mgr Agnieszka Bzdak

 

 27.  Konrad Krowicki, kl 6a - 9 miejsce w województwie łódzkim w konkursie z języka   

         angielskiego „English Ace” JERSZ Łowcy Talentów, nauczyciel: mgr Agnieszka Bzdak

 

  28.   Oliwia Ruka, kl 4 - 17 miejsce w województwie łódzkim w konkursie z języka   

        angielskiego „English Ace” JERSZ Łowcy Talentów, nauczyciel: mgr Agnieszka Bzdak

 

 

SPORT

  1. Maja Cimcioch , kl. Va - II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych - nauczyciel: mgr Damian Mikołajczyk;
  2. Maja Cimcioch , kl. Va - 22 miejsce w Wojewódzkich  Indywidualnych Biegach Przełajowych - nauczyciel: mgr Damian Mikołajczyk;

        3. Kozieł Wiktoria, kl. IIa – III miejsce w XIV edycji Konkursu sprawności fizycznej

     oraz wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” dla uczniów klas     

      II  szkół podstawowych.  Etap powiatowy, nauczyciel: mgr Anna Słomian,                     mgr Magdalena Waga – Pielucha

 

        4.  Amelia Pawelus, kl.VIII –zajęła I miejsce w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej  

        (klasy   VII  - VIII Szkół Podstawowych), nauczyciel: mgr Marlena Ryś - Walczyk

 

        5. Amelia Pawelus  , kl. VIII - 5 miejsce w Wojewódzkich  Indywidualnych Biegach  

               Przełajowych , nauczyciel: mgr Marlena Ryś - Walczyk;

          6. Joanna Szcześniak, Paulina Niedbalska, Nikola Niedbalska, Natasza Kluczyk ,Wiktoria Iskra,  Aleksandra Karpińska, Patrycja Zeja, kl 6a i 6b, - I miejsce wMiędzyszkolne zawody mini piłki siatkowej”, nauczyciel: mgr Marlena Ryś Walczyk

          7.  Joanna Szcześniak, Paulina Niedbalska, Nikola Niedbalska, Natasza Wiktoria Iskra, Aleksandra Karpińska, Patrycja Zeja, kl 6a i 6b, - IV miejsce w  „Powiatowych zawodach mini  piłki siatkowej” organizator Łódzki Szkolny Związek Sportowy, nauczyciel: mgr Marlena Ryś – Walczyk,

       8.  Karolina Aleksanderek, Natalia Cimcioch, Emilia Krowicka, Amelia Pawelus, Parcheniak, Marta, Perczak Dominika, Julia Siedlecka – kl.VIII i VIIa - I miejsce w „Międzyszkolne zawody  mini  piłki siatkowej”, nauczyciel: mgr Marlena Ryś Walczyk

 

   9.   Karolina Aleksanderek, Natalia Cimcioch, Emilia Krowicka, Amelia Pawelus, Parcheniak Marta, Perczak Dominika, Julia Siedlecka – IV miejsce w „Powiatowych zawodach mini piłki siatkowej” organizator Łódzki Szkolny Związek Sportowy, nauczyciel: mgr Marlena Ryś – Walczyk,

 

 10.  Igor Leszczyk, Jakub Modliński, Bartłomiej Bzdak, Nagieł Piotr, Krzysztof Cimcioch, Cezary Kowalczyk, Lipertowicz Patryk, Suszek Błażej, Wrotniak Grzegorz, kl. VIII i VIIb – I miejsce w    „Międzyszkolne zawody mini piłki siatkowej”, nauczyciel: mgr Marlena Ryś Walczyk,

 

  11. Igor Leszczyk, Jakub Modliński, Bartłomiej Bzdak, Nagieł Piotr, Krzysztof Cimcioch, Cezary Kowalczyk, Lipertowicz Patryk, Suszek Błażej, Wrotniak Grzegorz, kl VII i VIIb – V miejsce  Powiatowych zawodach mini piłki siatkowej” organizator Łódzki Szkolny Związek Sportowy, nauczyciel: mgr Marlena   Rys – Walczyk,

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

1.  Cimcioch Krzysztof kl.VIIb - I miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

2.  Błażej Suszek kl.VIIb - I miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

3.  Zofia Dzbik kl.Vb - II miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

4.  Kacper Wieczorek kl.Vb – II miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

5.  Wojciech Herczyński kl.VIIa - III miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

6.  Paulina Niedbalska kl.Vb - III miejsce w Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „ Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” dla klas IV-VIII, nauczyciel: mgr Anna Słomian

7. Włodarczyk Maria kl.VIa – III miejsce w Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Powiat pajęczański- moja mała Ojczyzna,  nauczyciel: mgr Anna Słomian

8. Wasiel Wiktoria  kl.IIIb – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Powiat pajęczański- moja mała Ojczyzna”,  nauczyciel: mgr Anna Słomian

9. 43 uczniów z naszej szkoły wykonało przepiękne prace płaskie i przestrzenne. Konkurs nie został rozstrzygnięty z powodu pandemii koronawirusa, "Świat Roślin Owadożernych", organizator: GTP HARVEY Michał Gąstał organizator Festiwalu Roślin Łódź 2020, nauczyciel: mgr Anna Słomian

10. Do projektu zakwalifikowało się 20 uczniów z naszej szkoły - „ LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ – ECO FASHION- projekt ekologiczno- artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”, z powodu COVID- 19, nie został ukończony, organizator: Łódzki Dom Kultury, nauczyciel: mgr Anna Słomian,

11. Strugacz Kinga, kl.8 – I miejsce w konkursie recytatorskim „ Poezja i proza twórców brytyjskich”, nauczyciel: mgr Ewa Płaszczyńska,

12. Krzysztof Cimcioch, kl.7b – II miejsce w konkursie recytatorskim „ Poezja i proza twórców brytyjskich”, nauczyciel: mgr Ewa Płaszczyńska,

 

 

INNE

1.  Barys Maja, kl. IIa – I miejsce Szkolny Konkurs wiedzy o Janie Pawle II, nauczyciel: mgr Anna Słomian

2.  Najgebauer Przemysław, kl. IIa – II miejsce Szkolny Konkurs wiedzy o Janie Pawle II, nauczyciel: mgr Anna Słomian

3. Szala Bartosz, kl. IIa – III miejsce Szkolny Konkurs wiedzy o Janie Pawle II, nauczyciel: mgr Anna Słomian

4.   Telenga Anna kl. III a – I miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

5.  Igor Pawełoszek kl. I a – II miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

6. Amelia Wolnowska, kl. IIb – III miejsce  - miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

7. Maria Włodarczyka, kl. 6a  – I miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

8. Paulo Krupop , kl. 5a  – II miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

9. Nikola Niedbalska, kl. 6b  – III miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

10.  Marta Parcheniak, kl. 7b  – I miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

11. Suszek Błażej, kl. 7b  – II miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

12. Kinga Szcześniak, kl. 7b  – III miejsce „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

13. Maja Bożek , kl. 4  – wyróżnienie „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, nauczyciel: mgr Marzena Otocka – Bednarek,

14. Aleksandra Bożek,  kl. Vb – I miejsce  „ Konkurs pięknej kaligrafii”, nauczyciel: mgr Renata szczecińska,

15. Aleksandra Kusiak,  kl. Va – II miejsce  „ Konkurs pięknej kaligrafii”, nauczyciel: mgr Renata szczecińska,

16. Małgorzata Krawczyk,  kl. Va – III miejsce  „ Konkurs pięknej kaligrafii”, nauczyciel: mgr Renata szczecińska,

17. Karolina Steplewska,  kl. Va – wyróżnienie „ Konkurs pięknej kaligrafii”, nauczyciel: mgr Renata szczecińska,

18. . Wiktoria Szataniak,  kl. IV – wyróznienie  „ Konkurs pięknej kaligrafii”, nauczyciel: mgr Renata szczecińska,

19. Bistuła Wojciech, kl. Va – I miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas V” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

20. Cimcioch Maja , kl. Va – II miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas V” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

21. Wiktor Płuciennik, kl. Vb– III miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas V” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

23. Szymon Zarzycki, kl. Va – III miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas V” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

24. Baran Bartosz, kl. VIb – I miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas VI” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

25. Rakowiecka Amelia, kl. VIb – II miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas VI” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

26. Konieczko Amelia, kl. VIB – III miejsce – Konkurs gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego dla klas VI” , nauczyciel: mgr Ewa Plaszczyńska, mgr Agnieszka Bzdak,

 

Dyrektor ZSP

mgr Damian Mikołajczyk

 

 

 

 

Wersja do druku Generuj PDF
« inne aktualności